Кожен день позбавляйтеся від однієї непотрібної в будинку речі.

Це може бути якась дрібниця, щось зламане або розбите. Іншими словами, те, що тільки захаращує квартиру і зовсім не радує око.

Таке прибирання займе всього пару хвилин в день. Але це дозволить зберегти квартиру в порядку в довгостроковій перспективі.

Як використовувати цей метод

1. Визначте терміни

Спробуйте дотримуватися цього способу протягом місяця, щоб перевірити його ефективність. А щоб не забути, повісьте собі стікер з нагадуванням.

Тільки не задавайтеся метою прибрати всю квартиру протягом цього періоду. Для початку просто подивіться на результати своєї роботи.

2. Зосередьтеся на одному місці або приміщенні

У вас є доверху забита шафа, до якої ви боялися підійти? Почніть з неї. Адже прибирати по одній речі в день не складе для вас великих труднощів. Коли шафа буде приведена в порядок, переходите до інших зон.

3. Не скупіться на благодійність

Якщо у вас є непотрібні речі, які знаходяться в хорошому стані, складайте їх в окремий пакет. Можливо, вони стануть в нагоді комусь ще. Так ви не тільки очистите свій будинок, але і принесете користь нужденним.

4. Помічайте тенденції

За допомогою цього способу ви зрозумієте, яких покупок уникати в майбутньому. Помітили безліч одягу одного фасону або однотипних кухонних штучок? Значить, ви вже навряд чи захочете їх знову придбати.

5. Не обмежуйте себе

Якщо ви увійшли у смак і можете запросто позбутися більшої кількості речей , робіть це. Адже так ви станете ще ближче до кінцевої мети.

6. Продовжуйте в тому ж дусі

Якщо ви не будете викидати непотрібні речі, в будинку знову буде безлад. Не забувайте про це.