Лорі Уотсон (Laurie Watson)
Сексолог і сімейний терапевт, блогер, автор книги Wanting Sex Again: How to Rediscover Your Desire and Heal a Sexless Marriage.

За час моєї роботи секс-терапевтом я вислухала міркування тисяч чоловіків про їхні сексуальні почуття, фантазії та інтимне життя. Зрозуміло, я не знаю, як бути чоловіком, але у мене була можливість скласти уявлення про чоловіче сприйняття сексу. Ось кілька найбільш загальних міркувань.

Як чоловіки насправді сприймають секс

Як чоловіки насправді сприймають секс

1. Секс починається в тілі

Якщо жіноче бажання може бути викликано фантазіями або емоціями, то чоловіче – переважно фізичне.

Причина в високому рівні тестостерону, який відповідає за збудження.

І мова не тільки про юнаків: тіло дорослого чоловіка моментально відреагує на вигляд голої жінки (дружини або партнерки), що виходить з душу.

2. Секс – це голод

Для чоловіків спрага сексу схожа на тягу до солодкого. Вони сприймають кожен сексуальний епізод як можливість несподіваного гастрономічного задоволення, тому їх мозок завжди в захваті від думки про новий експеримент. Солодке майже ніколи не набридає, а ось без десерту день вже не такий гарний.

3. Секс – це енергія

Для чоловіка сексуальність наповнює відносини потенціалом і хвилюванням. Секс дає йому драйв і енергію, щоб домагатися своїх цілей (і свою партнерку). Він в тому числі допомагає переживати щоденну рутину, обіцяючи нагороду в кінці дня.

4. Секс – це хвилювання

У чоловічому розумінні секс – це саме захоплююча пригода і найнадійніший спосіб отримати насолоду. Тому кожен момент флірту, кожна посмішка, сексуальна фігура або образ – це удар по чоловічому мозку: він відчуває захоплення при одному лише натяку на щось, пов’язане з сексом.

5. Секс – це любов

Вивільнення сексуальної енергії дозволяє чоловікам відчувати, що вони нарешті вдома. Секс для них – це прояв любові, турботи, підтримки, таких необхідних після постійних битв і проблем в зовнішньому світі.

Хоча чоловіків часто звинувачують в бажанні «просто сексу», більшість сприймають близькість як емоційний, а не тільки тілесний зв’язок.

З усіх цих причин секс для чоловіків – це спосіб зміцнення прихильності.

6. Секс – це спосіб дарувати любов

Існує стереотип, що чоловіки егоїстичні в ліжку, але насправді багато з них хочуть приносити своїм партнеркам таке ж задоволення, яке отримують самі. Вони часто думають і запитують, як доставити дівчині задоволення. І все це не що інше, як прояв їх любові.

На закінчення

Багато жінок з міркувань безпеки краще вступають спочатку в емоційний зв’язок, а потім вже в фізичний. Для чоловіків все рівно навпаки: вони краще почнуть з сексу, щоб не відчувати себе емоційно вразливими. Але в кінцевому рахунку чоловічий секс-драйв – це добра ознака у відносинах і ще один спосіб прояву любові.

Сподіваємось наша публікація “Як чоловіки насправді сприймають секс” була Вам корисною, коментуємо та поширюємо.