Понеділок , 2 Жовтня 2023
Головна / Поради / Як дізнатися місце знаходження людини за допомогою Gmail
Як дізнатися місце знаходження людини за допомогою Gmail

Як дізнатися місце знаходження людини за допомогою Gmail

Поштова служба від Google в зв’язці з іншими сервісами дозволяє визначити, в якому місті знаходиться відправник або одержувач листа. Про те, як дізнатися місце знаходження людини за допомогою Gmail

Як дізнатися місце знаходження людини, географічне положення одержувача

Вам знадобиться браузер Google Chrome і розширення GeoTrack.

Встановіть розширення і підключіть до нього облікового запису Google, який ви використовуєте для роботи з поштою. Для цього доведеться надати GeoTrack доступ до Gmail. На сайті розширення сказано, що розробник не зберігає ні вмісту листів, ні вашого пароля. Вірити цьому твердженню чи ні – вирішувати вам.

Підключивши GeoTrack, відправте будь-якого листа людині або компанії, чиє місцезнаходження потрібно визначити. Як тільки одержувач відкриє повідомлення, ви повинні отримати лист з містом, в якому знаходиться адресат. Список всіх відстежених листів з геомітками можна подивитися в інтерфейсі розширення, клікнувши по пункту Emails Tracked:

місце знаходження людини

На жаль, якщо одержувач теж використовує поштовий сервіс Gmail, то для визначення його координат простого листа буде недостатньо. В такому випадку в тіло повідомлення потрібно вставити будь-яке посилання. Якщо адресат відкриє лист і клацне по ньому, то ви отримаєте місце його знаходження, навіть якщо поштова скринька цієї людини зареєстрований через Gmail.

Як дізнатися географічне положення відправника

Це можна зробити за допомогою веб-версії Gmail і спеціалізованого пошукача Wolfram Alpha.

Увійдіть в пошту через настільний браузер і відкрийте будь-який лист від відправника, місто якого ви хочете дізнатися. Далі, клацніть на кнопці зі стрілкою у верхньому правому кутку і виберіть «Показати оригінал».

місце знаходження людини

На сторінці, знайдіть рядок, який починається зі слів Received: from і містить IP-адресу – записаний через крапку набір чисел, поміщений в квадратні дужки. Для швидкого пошуку можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl + F.

місце знаходження людини

Потім скопіюйте IP-адреса і вставте його в поле на сайті Wolfram Alpha. Сервіс відобразить назву інтернет-провайдера (або компанії, яка виступає його клієнтом), на яку зареєстрований адрес, і відповідне місто.

 

На жаль, цей спосіб спрацьовує далеко не у всіх випадках.

Gmail може не відображати кінцеві IP-адреси, особливо в листах від звичайних користувачів. Набагато більше шансів дізнатися місцезнаходження відправника, якщо ним виступає компанія чи інша юридична особа, на яку зареєстрований IP-адреса.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Check Also

анонімность в мережі

Як стати анонімним в мережі Інтернет, чи можлива анонімність в мережі?

Епоха вседозволеності і анархії в мережі стрімко добігає кінця. Нові порядки треба зустрічати підготовленим і …

Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x