Все це не дивно. Людська сексуальність довго була під забороною. Жіноча – особливо. Стереотипи і табу, закладені в нашу культуру багато століть назад, нікуди не поділися, обзавелися більш сучасними колегами і псують здоровим, сексуально активним дівчатам життя.

Недостатньо активна – фригідна. Занадто активна – повія. Кінчай вагінально. Кінчай швидко. Будь завжди готова. Будь активна. Будь покірна. Одягайся спокусливо. Але тільки не як повія.

Інструкції про те, де ця грань, які з вимог обґрунтовані і як поєднувати в собі одній всі очікування бойфренда, суспільства, мами, подруг, нас самих, ні при народженні, ні після досягнення пубертату не видається.

Чи варто дивуватися фактом, що багато дівчат (та й цілком зрілі жінки теж) соромляться щирих проявів своєї сексуальності. Багато хто навіть не підозрюють, що ці прояви у них є – настільки глибоко вони закопані. Звичайно, є просто люди з дуже слабким лібідо. Мова не про них. Мова про панянок, які хочуть сексу, люблять секс, але коли доходить до справи – дерев’яніють або претендують на «Оскар» за роль крижаної скульптури.

Фраза «не будь колодою», приправлена ​​бадьорим ляпасом, – поганий мотиватор.

Поговоримо про хороші.

Як допомогти дівчині стати більш розкутою в сексі

розкутою в сексі

Не списуйте травму з рахунків

Одна справа, коли дівчина злегка затиснута. Інше – якщо в минулому вона пережила сильну травму, яка позначилася на її сексуальності. Не обов’язково зґвалтування, хоча цього теж не можна виключати.

Стигма жертви і атракціон під назвою «сама винна» – чума нашої культури, і постраждалі часто не визнаються в такому навіть коханим.

Може, у неї був невдалий перший (або другий, або останній перед вами) досвід. Колишні партнери, які систематично не зважали на її бажаннями чи гірше – соромили за них, знецінювали. І вона закрилася, щоб уникнути болю відкидання.

Заводити розмову про таке можна, тільки якщо ви близькі і впевнені в своїй здатності втішити дівчину після і під час такої розмови. Починайте акуратно, щоб слова ні під яким кутом не звучали докором або звинуваченням, наприклад:

Мені здається, що тобі непросто відкритися зі мною в ліжку. Я не знаю, як до тебе ставилися попередні партнери, але я тебе люблю, і мені важливо, щоб тобі було зі мною добре. Давай поговоримо про це, тому що я не хочу ненароком зробити тобі боляче.

Далі дивіться по ситуації. Якщо травма і правда має місце, можуть бути сльози. Багато сліз. Або вона стане скутішою ще сильніше, і її доведеться ніжністю і добротою витягати з цієї ями. Раз за разом.

Але якщо ви любите дівчину, воно того варто. Може, вона й не стане розпусною, позбавленої сорому секс-бомбою, але з часом прогрес буде.

Доведіть її до точки кипіння

Тепер про приємне. Якщо мова йде про просту сором’язливість, може бути, ви занадто поспішаєте.

У синусоїді бажання настає такий момент, коли навіть доволі сором’язливим людям стає все одно. Якщо плоть горить, стояти і човгати ніжкою вже не так весело.

Зведіть її з розуму – поцілунками, руками, словами, мовою. Тільки не сприймайте це як рабську працю або необхідне зло, на яке потрібно піти, щоб нарешті дістатися до смачненького: дівчина теж не вчора народилася і зрозуміє, що ви тут «з-під палки».

Отримуйте задоволення від кожної ласки, кожного дотику. Ловіть її стогони, пийте їх, дивіться, як і на що вона реагує. Якщо ви вмієте слухати жінку і щиро включаєтеся в процес, в якийсь момент вона сама зірве з вас залишки одягу.

Забезпечте відповідну обстановку

Ставити мільйон свічок, розсипати по ліжку пелюстки троянд і пускати I will always love you на повтор не потрібно. Я говорю про базовий комфорт для близькості, який складається з трьох компонентів:

  1. Самота.
  2. Зручність.
  3. Настрій.

Самота значить, що ви в квартирі удвох і вам ніхто не перешкодить. Є неілюзорний шанс, що дівчина скута, тому що за тонкою стіною, наприклад, спить ваш молодший брат і вона боїться травмувати його психіку своїми криками екстазу. Замініть брата на бабусю, батьків, сусіда по хаті – суть одна. Нехай вам від такого сусідства ні гаряче ні холодно і ви впевнені, що їм все одно, але їхні почуття (як і ваші) в цьому питанні ролі не грають. Комфортно має бути в тому числі партнерці.

Зручність – це нормальна поверхня для сексу (без екзотики, ліжко – саме те), чистота і затишок. Бардак відволікає, особливо якщо дівчина – чистюля, а запах позавчорашній піци як афродизіак не працює. Все потрібне приладдя на зразок презерватива або рушники повинні бути напоготові.

З настроєм, думаю, ясно. Якщо один або обидва учасники втомилися, роздратовані або нічого сьогодні не хочуть, зайнятися сексом, звичайно, можна, але на це піде непропорційний результату обсяг зусиль. Секс через «не можу» – воно вам треба?

Дайте їй повний контроль

Ця техніка іноді працює: коли скромняга раптово розуміє, що вся влада опинилася в її тендітних руках, вона розквітає. Ляжте на ліжко і скажіть:

Роби зі мною що хочеш.

Навряд чи вона спробує щось по-справжньому вичурне, тому обговорювати заздалегідь ваші табу, швидше за все, не буде потрібно. Якщо раптом що, не смикайтесь. Просто скажіть, що до такого поки не готові.

Використовуйте гаджети

Припустимо, ви намагалися поговорити з дівчиною про те, що вона любить в сексі, але як тільки розмова рухається в небезпечну напрямку, вона моментально стискає зуби.

Обхідний шлях – спілкуватися текстом . Через скайп або SMS багато речей (вульгарності – не в останню чергу) сказати простіше. Спробуйте пофліртувати з дівчиною так протягом дня. Для початку скажіть, що ви хочете з нею зробити, як ви хочете її задовольнити, і просіть фідбек.

Тобі так подобається?

Хочеш так спробувати?

Коли контакт встановлено, спитайте, що вона хоче зробити з вами. Якщо в текстовому світі будуть успіхи, їх можна акуратно переносити в живе спілкування.

Використовуйте іграшки

У дівчини є улюблений вібратор? Попросіть її взяти іграшку з собою в ліжко. Якщо немає – купіть в подарунок або подаруйте сертифікат в секс-шоп, щоб вона сама вибрала, що їй до душі і по тілу.

Якщо ж вона поки не готова використовувати іграшки в сексі з вами, нехай все одно купить і практикується сольно. Мастурбація часто є ключем до замкнених сексуально жінок, тому що допомагає їй краще пізнати своє тіло: що подобається, що не подобається, які оргазми у неї є і як вони відчуваються. Багато дівчат взагалі думали, що не відчувають оргазму, поки не взяли в руки відповідний вібратор.

Не хваліться – захоплюйтесь

Коли ви бачите якісь успіхи дівчини, скажімо, вона перестала стримувати стогони або взяла ініціативу в свої руки, хоча раніше цього не робила, – може виникнути спокуса похвалити її. Це, звичайно, добре, але є варіант ще краще. Захоплюйтеся! Зараз покажу різницю.

похвалив:

Здорово, що ти не стримуєш стогони.

Ти молодець, що погодилася робити це при світлі.

захопився:

Коли ти стогнеш, мені голову зриває.

Обожнюю дивитися на тебе, бачити тебе всю.

Ось чому захоплюватися краще.

По-перше, похвала часто самим формулюванням робить акцент на негативному і містить оцінку: «Ти молодець, що …» А раніше, виходить, була молодець?

Це ставить вас в так звану батьківську позицію, тому що ми отримуємо першу похвалу саме від мами з татом. «Молодець, що отримав п’ятірку». Скажіть це дитині достатньо раз, і у нього може скластися враження, що якщо він перестане бути відмінником, то його більше не будуть любити.

Тут так само. Сьогодні у дівчини вийшло не стримувати стогони, а завтра може не вийти. Дайте їй зрозуміти, що в цьому випадку ви будете хотіти і любити її так само сильно.

По-друге, захоплення прийняти простіше, ніж похвалу. Сором’язливість – це найчастіше симптом інших речей, наприклад невпевненості в собі. А невпевненим людям сказати собі «я молодець» і повірити в це може бути ой як непросто.

І по-третє, похвала робить акцент на ній, а захоплення – на вас і на вашому сприйнятті. Що в цьому хорошого? Сором’язливі люди не люблять, коли на них, фігурально висловлюючись, направляють увагу. Змістивши фокус, ви дозволяєте партнерці насолоджуватися вашим захопленням в комфортній «темряві», з якої вона вийде, коли сама захоче.

Ігноруйте невдачі

Про це варто сказати окремо в продовження попереднього пункту. Якщо у дівчини щось не виходить (довго кінчає, соромиться повністю роздягтися – неважливо) і вона вам дійсно дорога, ні в якому разі не акцентують на цьому увагу. Немає більш сильного антиафродізіаку, ніж відчуття, що з тобою «щось не так» – впевнена, ви стикалися з подібним, якщо не в сексі, то в чомусь іншому.

Повірте мені на слово, вона і так знає, що довго не може закінчити. Цьому (як і будь-якій інший ситуації) може бути маса причин, і ви створите ще одну, якщо направите туди вже згаданий погляд.

Втомилися робити щось (кунілінгус, наприклад)? Так і скажіть, мовляв, дорога, мені потрібна пауза, і займіться чимось ще. Попестити її рукою, цілуйтеся або просто полежіть разом і поговоріть.

Якщо вона не хоче повністю роздягатися – запаліть свічки, скажіть, що вона буде надзвичайно виглядати в панчохах і спідній білизні. Займайтеся сексом з одягненою, кінець кінцем. У наспіх розстебнутій і напівзнятому одязі є свій смак.

З таким підходом ви самі налаштовані на позитивний лад і позбавите дівчину від тиску.

★  Бонус   Як допомогти хлопцю стати більш розкутим

Чоловіки теж бувають сором’язливими і затиснутими, і набагато частіше, ніж ви думаєте. Вибачте, якщо порвала комусь шаблон.

Вони можуть боятися відкритися, довіритися, можуть соромитися своєї зовнішності (рідше), своїх бажань (частіше). Своїх емоцій, нарешті. Особливо якщо це «не чоловічі» емоції (тобто все, крім гніву).

Описані вище прийоми в тій чи іншій мірі застосовні і до чоловіків  особливо останні два пункти. Захоплення і терпіння розкривають людей, показують, що їх хочуть, приймають. Що вони в безпеці. Що їх не відштовхнули.

По-моєму, нам всім цього не вистачає.