Понеділок , 2 Жовтня 2023
Головна / Діти / Як навчити дитину прибирати і підтримувати порядок?

Як навчити дитину прибирати і підтримувати порядок?

Безлад в дитячій кімнаті – це щоденне явище, яке добре знають всі батьки. Якщо ви не навчили дитину з самого початку, щоб вона дбала  про порядок у своїй кімнаті, привчити її до чистоти  буде нелегко. Ми порадимо, що потрібно зробити, щоб дитина контролювала безлад та як навчити дитину прибирати та підтримувати порядок?

Якщо ви хочете привчити дитину до порядку, почніть якомога швидше щоб уникнути ускладнень, які з’являться, коли дитина стан старша. Якщо замість того, щоб починати прибирати в кімнаті малюка, просто просити його розібратися, дитина може не знати з чого почати. Кричати і вказувати на дитячий безлад в кімнаті безглуздо. Так само, як залишити його самого в кімнаті, повній розкиданих іграшок.

Маленька дитина не розрізняє безлад і порядок

Звичайно, дитина між першим і другим роком життя не розрізняє порядок і безлад, тому не розраховуйте на те, щоб вона все правильно розклала на полиці .. Однак (одначе), ви можете поступово привчати до дисципліни та порядку в її іграшковому світі. Коли дитина закінчить грати з плюшевими ведмедиками, нехай покладе їх на місце, перш ніж взяти книгу або вийняти конструктор. Чим старше дитина, тим складніше. Частіше ви почуєте “ні”, ні “мама, пізніше”.

Ви хочете навчити дитину прибирати? Використайте трюк

Криком чи шантажем  “ви не вийдете на двір, поки не прибираєте”, можна скористатись лише лічені рази. Терпіння, трохи переконання, іноді хитрість, приносять кращі результати. Розумний спосіб навчити прибирати – це купувати іграшки, які виглядають як побутова техніка.

Дізнайтеся, як навчити дитину прибирати

Якщо ви не хочете, щоб дитина зробила безлад – не робіть його самі!
Діти завжди копіюють своїх батьків. Отже, якщо, незважаючи на всі ваші зусилля, проблема розгардіяшу  не зникне, проаналізуйте свою поведінку та поведінку партнерів. Ви впевнені, що самі не робите безлад? Може, ви не розставляєте речі?  Ваша дитина уважно стежить за вами. Пам’ятайте, що перш ніж почати вимагати малюка, спочатку слід розглянути, чи робите ви це самостійно. Діти швидко ловлять невідповідності і відчувають несправедливість.

Прибирайте разом з дитиною

Якщо ви говорите “поприбирати”, а самі йдете готувати вечерю, то це гарантія того, що ви знайдете той же безлад у кімнаті вашої дитини, коли ви повернетеся. Діти не люблять прибирати самі. Крім того, дві ляльки або дві машини насправді можуть повернутись на місце, але третя іграшка – обов’язково викличе  непереборну спокусу пограти з нею. Тому прибирайте разом з дитиною.

Коробки можуть  виявитися запорукою успіху

Коли в будинку все більше іграшок, починає зростати проблема розкиданих кубиків, ляльок, меблів і олівців у всіх можливих (і неможливих) місцях. Хорошим способом освоїти цей хаос є коробки та барвисті контейнери різних розмірів. У одній можна знайти конструктор, у другій ляльки, в третій їх одяг  і т.п. Система коробок однозначно полегшує навчання прибирати за собою і  не займе більше часу, ніж десять хвилин.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Check Also

обрати аеробіку

Як обрати аеробіку для дітей.

В еру технологій та гаджетів перед батьками виникає питання: Як відволікти дитину та привчити до …

Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x