Понеділок , 2 Жовтня 2023
Головна / Діти / Як обрати аеробіку для дітей.
обрати аеробіку

Як обрати аеробіку для дітей.

В еру технологій та гаджетів перед батьками виникає питання: Як відволікти дитину та привчити до здорового способу життя? Важливо, щоб фізичні навантаження не зашкодили та були безпечними для дитини. Тому A-yak підібрав для вас корисну інформацію “Як обрати аеробіку для дітей“, та які її види є не тільки безпечними, а й корисними.
обрати аеробіку

Як обрати аеробіку та на що слід звернути увагу

Фітнес для дітей все частіше зустрічається в клубних і тренажерних залах. Виникає питання, чи безпечно для малечі та чому ви вважаєте що саме це заняття потрібно дітям? Ми часто обираємо всліпу, бо думаємо, що це щось створене спеціально для дітей. Перш ніж обрати певний вид спорту необхідна консультація лікаря, чи це не зашкодить саме вашій дитині. Друге, на що слід звернути увагу — це сертифікат тренера, його педагогічна та спеціальна освіта. Ще варто прийти та оглянуте місце тренувань, бо наявність бруду, грибка та пилу принесе більше шкоди здоров’ю дитини, ніж користі від занять спортом.
обрати аеробіку

Про аеробіку

Фундаменти в дитячій аеробіці такі ж, як і у випадку вправ для дорослих.Вхід у тренажерний зал призначений для дорослих. У деяких місцях молоді люди можуть навчатися після 16-річного віку, але тільки за наявності знань і письмової згоди батьків або опікунів.У цьому віці важкі фізичні вправи можуть бути небезпечними для молодого тіла.

– Деякі батьки бояться, що дітям відразу дадуть гантелі або штангу, але, звичайно, це не так. Дітям повинен даватися комплекс вправ підлаштований під певну вікову категорію. Це щось створене спеціально для дітей.

обрати аеробіку

Види аеробіки для дітей:

Звіроаеробіка

– це аеробіка наслідування, імітування рухів тварин під веселу дитячу музику.  Розвиває координацію, уяву та фантазію. Підходить для дітей починаючи з 3-х річного віку.

обрати аеробіку
Лого-Аеробіка

це фізичні вправи з використанням логоритміки, одночасним вимовою звуків і чотиривіршів, під легку музику, сюди ж входить самомасаж та розвиток дрібної моторики. Цей вид аеробіки сприяє розвитку мовлення, координації, зміцнення м’язів, в тому числі та артикуляційного апарату.

обрати аеробіку
Фітбол

— це гімнастика на великих різнокольорових м’ячах. Розвиває опорно-руховий апарат дитини. Корисний для зміцнення м’язів хребта. Проводиться під веселу ритмічну музику. Розвиває координацію, гнучкість, ритміку.


Крок за кроком

– освоєння навичок рівноваги, навчання правильній ходьбі, розвиток дрібної моторики дітей, зміцнення м’язової системи малюка.

Дитячий топ

– заняття для зміцнення склепіння стопи. Дуже корисні дітям, з плоскостопістю.

Дитячі ігри

– це рухливі ігри, а також всілякі конкурси, естафети та вправи, для розвитку уваги та дрібної моторики.

A-yak сподівається, що дав вам відповідь на питання: “Як обрати аеробіку для дітей ?”. Якщо ця стаття була для вас корисною, то поділіться нею у соцмережах. Ми сподіваємось, що ви оберете для своєї дитини правильне захоплення. І пам’ятайте: головне правило батьків — допомогти, а не зашкодити.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Check Also

Як навчити дитину прибирати і підтримувати порядок?

Безлад в дитячій кімнаті – це щоденне явище, яке добре знають всі батьки. Якщо ви …

Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x