У цьому житті є багато справ, які ми постійно відкладаємо через якісь причини. Це може бути нудна справа, яку дуже нудно виконувати, або щось настільки неприємне, що викликає страх. У будь-якому випадку від цього є одні абсолютні ліки, така собі шокова терапія для млявої сили волі. Може бути, що ви вже застосовували її в дитинстві, головне – ніколи не порушувати її правил.

Як побороти лінь та страх. Метод п’яти секунд

Вся суть цього чарівного засобу від ліні та  страху полягає в простому і навіть кілька дитячому способі:

  • ви опиняєтеся перед виконанням неприємного або страшного завдання;
  • рахуєте до п’яти;
  • робите.
    побороти лінь

Я пам’ятаю, в дитинстві взимку я дуже не любила вмиватися холодною водою вранці. Коли, вибравшись з-під теплого ковдри, стоїш, набравши в долоні крижаної води, допомагає тільки дорахувати до п’яти, а потім різко зробити це.

І це допомагає у всіх сферах життя. Адже що найголовніше в неприємних або страшних справах? Розпочати їх. Потім вони вже перестають здаватися такими страшними або нудними.

Тільки здається, що перемити гору посуду, миття вікон і.т.п – це тааак довго і нудно. Коли починаєш, вже не так погано, а потім навіть приємно, що ти все зробив.

На цьому і побудований метод п’яти секунд. Замість довгих умовлянь ви просто шоковим методом змушуєте себе почати. І все виходить.

Ось такий він найпростіший спосіб, як побороти лінь та страх

А ви пробували такий спосіб боротьби з лінню і страхом?