Вівторок , 14 Липня 2020
Головна / Поради / Як починати день відпочившими, дотримуючись наших простих порад
Як починати день відпочившими, дотримуючись наших простих порад

Як починати день відпочившими, дотримуючись наших простих порад

Всього кілька простих порад і ваші дні будуть починатися набагато приємніше.

Розслаблений початок дня! Цьому сприяє не тільки достатня кількість сну. Починати день не з шуму і метушні, просто почніть з великим піднесенням. Упорядкуйте краще ще трохи свій вечір, щоб зробити всі важливі приготування для наступного ранку. У спокої – сила! Навіть рано вранці 🙂

Як правильно починати день

Пишіть список справ на наступний день ввечері

Плануйте завдання для наступного дня напередодні. Найкраще, ще до того, як ви закінчили з виконанням завдань на сьогодні. Але не пізніше, ніж за кілька годин до сну. Ви будете знати, що потрібно робити на наступний день, і можете не боятися, що ви згадаєте щось важливе посеред ночі.

Як починати день відпочившими, дотримуючись наших простих порад

Зберіть сумку або рюкзак увечері

Навіть якщо вам потрібно ще попрацювати ввечері. Закінчуйте день тим, що зберіть разом все, що ви бажаєте взяти на наступний день. Покладіть гаманець, ключі і телефон в одне місце біля вашого рюкзака.

Підготуйте ваш одяг

Подумайте ввечері, що ви бажаєте надіти на наступний день. Якщо у вас є маленькі діти, підготуйте ввечері і їх одяг. Це також позбавить від суперечок рано вранці, коли діти не згодні з вашим вибором їх одягу. При виборі одягу варто також врахувати погодні умови.

Приготуйте кавоварку

Якщо ви використовуєте фільтрову кавоварку, засипте каву і залийте воду. Вранці вам потрібно буде тільки натиснути на кнопку. Власникам повністю автоматизованої кавоварки варто перевірити, щоб контейнери для зерен і води були повні. Це також економить час і створює спокій.

Лягайте спати в один визначений час

Намагайтеся лягати спати, по можливості, кожен день в один і той же час. Слідуючи цьому ритму, ви будете легше і швидше засипати, а також помітите, що прокидаєтеся більш відпочившими, тому починати день набагато приємніше.

Check Also

Як виправдання допомагають рухатися вперед

Як виправдання допомагають рухатися вперед

Ми часто тупцюємо на місці через страх поразки, і виправдовуємо свою бездіяльність обставинами. Це цілком природно …

Залишити відповідь

avatar
  Subscribe  
Notify of