Прямолінійно заявляти про відсутність бажання не кращий варіант. Уміння відмовляти – навик корисний, але застосовувати його потрібно далеко не завжди, особливо в такий інтимний момент. Наступні кілька порад допоможуть вашому «ні» звучати приємніше будь-якого «так».

1. Ні в якому разі не погоджуйтесь на секс без бажання

По-перше, партнер відчує це. Хоч ви і задовольните його пристрасний порив, навряд чи він буде щиро вдячний вам. Більш ймовірно, що він відчує образу. А може ще й висловити вам свої претензії.

По-друге, ви самі не тільки не отримаєте задоволення, але і будете роздратовані сексуальною атакою вашого партнера. Це може знизити його привабливість в ваших очах.

Секс без обопільної згоди перетворюється на рутину і псує відносини. Ні в якому разі не погоджуйтесь на таке.

2. Озвучте причину вашого небажання

Ви не зобов’язані хотіти сексу весь час. Як і не зобов’язані синхронізувати своє бажання з бажанням партнера. В цьому немає нічого дивного і образливого. Але коли ваш партнер, грайливо посміхаючись, покусує ваше вушко, фраза «Я не хочу сексу. І це нормально! »Буде звучати дуже прикро.

Краще знайдіть якусь гідну причину вашого небажання і озвучте її: «Я трохи втомився (а)», «У мене був важкий робочий день», «Запаси мого тестостерону вичерпалися під вагою 100-кілограмової штанги в спортзалі», «Я весь день мила підлогу, спина не розгинається », « У мене ПМС ». Всі ці фрази звучать краще, ніж просто відмова.

Аргументоване небажання краще простого небажання, оскільки в останньому випадку партнер сам знайде причину. І знайде він її в собі.

3. Посміхайтеся під час відмови

Як правильно відмовити партнеру в сексі

Благодушний настрій, як і негативний, моментально зчитується на рівні жестів. Якщо ви невдоволено пробурмочете що-небудь про втому, сварки не минути. Але якщо ви всім своїм видом покажете, що ласки вам приємні, ви б хотіли їх продовження, але з об’єктивних причин змушені їх перервати, ваша половинка навіть не зрозуміє, що їй відмовили.

Повірте, посмішка творить чудеса. Запам’ятайте правило: «У будь-якої неприємної ситуації посміхайтеся».

4. Відкладіть секс на потім

«Давай відкладемо на пару годинок», «Я спочатку трохи відпочину» – ці формулювання не є прямою відмовою. Буде чудово, якщо ви дійсно через деякий час захочете зайнятися сексом.

Якщо ж ні, краще відкладайте на більш пізній термін. За цей час пристрасний запал вашого партнера стихне.

5. Скажіть що-небудь приємне

Що-небудь таке, що принесе партнеру задоволення, яке він не отримав би від сексу. Компенсуйте вироблення ендорфінів від сексу емоційно насиченим компліментом. Зізнайтеся в любові або скажіть, що ви щасливі бути разом.

Проявіть свої почуття, ніжність і зробіть це щире. Тоді у вашої другої половинки просто не буде шансів образитися або висловити своє невдоволення.

6. Засніть

Можете прикинутися, що ви спите. Цей метод іноді дійсно допомагає. Особливо якщо ви зробите це після виконання перерахованих вище пунктів.


Що робити, якщо небажання виникає часто, а секс перетворюється в святковий захід масштабу Нового року? Щоденне перекладання на потім вже не допоможе. У цьому випадку варто подумати про те, як урізноманітнити своє сексуальне життя. Такі методи, на щастя, існують.

Сподіваємось для вас були корисні поради як правильно відмовити партнеру в сексі. Якщо сподобалось, коментуйте та поширюйте:)