Служити вам роками і навіть місяцями колготки все одно не стануть. Але і плюс кілька днів – уже досягнення.

Як продовжити життя капронових колготок

більше ніжності

Якщо капронові колготки не витримують зустрічі з нігтями і рвуться одразу, як тільки ви дістаєте їх з коробки, то можна піти простим шляхом і, перш ніж надягати колготки, надіти рукавички. М’які, тонкі, які сховають гострі нігті або не дуже рівний манікюр.

капронових колготок

Те ж стосується жорсткого взуття. Якщо надіти на колготки підслідник або носок, то саме вони візьмуть на себе все навантаження від тертя об поверхню взуття. Цей метод варто запам’ятати, якщо, наприклад, вам належить день в закритому взутті і вечір – в більш відкритому.

Ще більше ніжності

Це вже до питання прання і сушіння. Ніяких порошків, машинних прань і екстрених сушок між феном і батареєю. Тільки рідкі засоби, тільки ручне прання, тільки спокійне висихання при кімнатній температурі.

Особливий випадок

Якщо в якийсь день заплановано важливий захід і дуже потрібно, щоб пара колготок дожила до вечора, обробіть надіті колготки лаком для волосся в тих місцях, де вони найчастіше рвуться. Ефекту вистачає не дуже надовго, та й сама процедура не дуже приємна, але краще використовувати лак для волосся до появи дірки, ніж лак для нігтів, коли поширення стрілки потрібно терміново зупинити.

Метод на всі часи

Цей метод я перевіряла спеціально на найдешевших «одноразових» колготках, які тримаються не більше одного дня.

капронових колготок

Перед використанням колготки потрібно повністю просочити чистою водою, а потім покласти в морозилку на ніч. Мороз повинен зробити волокна більш міцними і стійкими до пошкоджень.

Вранці колготки потрібно дістати, розморозити при кімнатній температурі, дати висохнути.

Profit

У моєму випадку «відморожена» пара протрималася 6 (!) Днів, що і для більш міцних примірників було рекордом. Після цього, звичайно, в морозилці завжди є трохи місця для нової пари колготок.

Діліться своїми секретами боротьби зі стрілками.