Лікер «Куантро» – це 40% спирту, солодкий і гіркий присмак апельсина і аромат трав. Французький лікер коштує близько 700 грн. за півлітра, але можна порадувати себе екзотичним напоєм дешевше, якщо зробити його власноруч вдома. Є різні рецепти лікеру, за якими «Куантро» витримується від двох тижнів до трьох місяців, але якщо незвичайний алкоголь потрібен вам терміново, можна використовувати найпростіший рецепт.

Якщо вірити інформації про справжній Куантро (Cointreau) з Франції, його готують з цедри різних сортів апельсина – гірких і солодких, а неповторний смак лікеру виходить від змішування води і цукрового сиропу в якихось цілком таємних пропорціях.

У домашніх умовах для підбадьорливого лікеру не знадобиться ніяких особливих технологій – перегінних кубів, різних сортів апельсинів або обчислення пропорцій сиропу. Що стосується його вартості, у вас вийде близько 250 грн. за літр – дешево, незвично і смачно.

Що купити?

  • Горілка – 1 л
  • один лимон
  • Три середніх апельсина
  • Стакан цукру (200 г)
  • Чорний перець в горошинах
  • Червоний перець
  • Лавровий лист

Зі спецій можна ще додати паличку кориці.

Як готувати?

1. Знімаємо цедру.  Бажано, щоб знімався тільки кольоровий шар шкірки, але якщо лінь намагатися, можна просто покласти скоринки від двох апельсинів.

2. Змішуємо зі спеціями. Цедра вручну подрібнюється і засипається в банку разом зі спеціями: двома лавровими листочками, п’ятьма горошками чорного перцю і дрібкою червоного перцю.

3. Додаємо алкоголь.  У ароматну субстанцію заливається горілка і засипається стакан цукру. Все це ретельно перемішується і збовтувати.

4. Чекаємо. Пляшку або банку щільно закривається і поміщаємо в темне місце на три-чотири дні.

Цедра лимона і апельсина дає гіркуватий присмак, стакан цукру забезпечує солодкість, а прості спеції – аромат. Щоб не виникало гіркоти, лаврові листочки можна прибрати через дві-три години.

Напій готовий, не забудьте додати кубики льоду. Доречі, цей домашній лікер також мутніє при додаванні льоду, як і справжній французький напій)).