На животі завжди залишається нехай невеликий, але все ж жировий прошарок. Зазвичай він зникає – якщо взагалі таке трапляється – в найостаннішу чергу.

Як робити вправу «Вакуум»

Чим гарний «вакуум»

Ця вправа дуже органічно доповнює весь комплекс заходів (правильне харчування, регулярні тренування і повноцінний відпочинок) і дає вам можливість попрацювати над собою навіть тоді, коли ви дуже сильно зайняті.

Основна фішка в тому, що за допомогою глибокого дихання ви добираєтеся до поперечних м’язів живота, які є м’язами глибокого залягання (тобто їх складно включити в роботу) і відповідають за тонку талію і плоский живіт. Це наш природний корсет, і краще за все на них діють вправи ізометричного типу з тривалою напругою (1-2 хвилини).

Як робити вправу «Вакуум»

Регулярне виконання вправи «вакуум»:

  1. допомагає позбутися від внутрішнього (вісцерального) жиру;
  2. покращує контроль над усією абдомінальною (черевною) областю;
  3. зменшує обсяг талії;
  4. покращує якість вашого дихання (сильніший і глибокий вдих з закритим ротом);
  5. підтримує внутрішні органи;
  6. зменшує дискомфорт і болі в нижній частині спини.

Виконання вправи вакуум

Краса цієї вправи в тому, що її можна робити практично де завгодно і коли завгодно (навіть 5 разів на тиждень). Мета – виробити звичку до того, що м’язи живота повинні бути постійно напружені. Через кілька тижнів вони прийдуть в тонус, і вам вже не доведеться постійно за цим стежити.

Як робити вправу Відео №1

Як робити вправу «Вакуум» Відео №2

Звичайно, вакуум прибере зайвий жир з живота, його завдання – зміцнити м’язи і привести їх в тонус. Боротися із зайвими сантиметрами на талії та животі краще за допомогою правильного харчування і регулярних кардіотренувань.