Олександр Тунгусо
Юрист. В даний час займається вихованням восьмимісячного сина.

Поява маленької дитини в сім’ї кардинально змінює погляд на звичні речі. І якщо вчора електрична розетка була для мене тільки джерелом енергії, то сьогодні вона стала становити потенційну небезпеку для малюка.

Моєму синові вісім місяців. Його невинне повзання переросло в спроби вставати і пхати свої маленькі пальчики у всілякі місця, в тому числі і в електричні розетки. Така допитливість ні до чого хорошого привести не може. Купити заглушки для розеток зараз не проблема, але тимчасово заглушити розетки потрібно було негайно.

Перша думка що прийшла в голову була заклеїти розетки звичайним скотчем. Розмірковуючи про те, як це буде виглядати з естетичної точки зору, наскільки зручно буде користуватися розеткою, я вирішив відкрити пляшку червоного вина. Пробки від вина, які я зазвичай залишаю, привернули мою увагу своїми розмірами. Вони повинні були підійти по діаметру до розетки і закрити небезпечні ділянки.

Сказано зроблено! Пробка досить щільно увійшла в розетку. Дорослий її дістане з зусиллям, а ось маленькій дитині це не під силу.

Я знайшов стару винну пробку, трохи обрізав її і зміг заблокувати другу розетку. Можливо, це виглядає не дуже красиво, зате безпечно для дитини. Мій малюк протестував заглушки особисто.  Дістати їх з розеток він не зміг.