Стіл

Обрізок красивих шпалер прикриє побиту життям стільницю і поверне журнальному столику пристойного вигляду. Шпалери потрібно наклеїти на дерево і потім покрити спеціальним лаком для декупажу, щоб лікті гостей не протерли дірки в папері. Можна, втім, і склом накрити.

залишки шпалер

Коробки для зберігання дрібниць

Безликі коробки з магазину відразу впишуться в інтер’єр, якщо обклеїти їх шпалерами – або такими ж, як на стінах, або контрастними, але в тон. І таких точно не буде ні у кого, крім вас.

залишки шпалер

Паспарту для фотографій

Кольорові знімки на строкатому шпалерному тлі загубляться, зате строгі чорно-білі фотографії від сусідства з гілочками, квіточками і візерунками тільки виграють.

залишки шпалер

Картина

Деякі шпалери такі хороші, що самі тягнуть на твір мистецтва. Залишається тільки вирізати шматок і вставити його в рамку. Особливо здорово виглядає галерея з однакових – або різних, але близьких за концепцією – шпалер на тлі однотонної стіни.

залишки шпалер

Сходи

По шматочку шпалер на кожну сходинку – і ось сходи вже не чисто утилітарне споруда, а прикраса будинку. Тільки не забудьте покрити шпалери зміцнює лаком.

залишки шпалер

Доріжка для столу

Шматок шпалер виглядає набагато елегантніше дешевої одноразової скатерті і при цьому не вартує майже нічого. Крім невеликих зусиль.

залишки шпалер

Подарункова упаковка

Якщо ви розщедрилися на великий подарунок простої форми, загорніть його в тонкі шпалери. Як обгортковий папір вони виглядають стильно і благородно. І набагато менш банально, ніж крафтовий папір.

залишки шпалер

Стіна-печворк

Залишки шпалер мають властивість накопичуватися. Коли їх збереться досить багато, можна оновити стіну, зробивши «клаптеву ковдра» з різномастих шматочків.

залишки шпалер

Дайте волю фантазії і перетворіть свій будинок