Як застосовувати силікагель в побуті: 8 способів

Догляд за лезом бритви

Якщо ви представник чоловічої статі, то, швидше за все, тато вчив вас голитися. Деяким з нас тато розповідав, що краще не зберігати леза від бритви у ванній кімнаті. Через вологість вони тупляться. Візьміть пластмасовий стаканчик (наприклад, такий, який використовують для зберігання зубних щіток) і насипте туди силікагель. Зберігайте в цьому стаканчику вашу бритву, і тоді волога їй буде не страшна.

Сушка взуття

Восени, взимку і навесні наше взуття дуже часто промокає. Прискорити процес сушіння допоможе силікагель. Помістіть в ваше взуття кілька пакетиків з силікагелем і просто почекайте.

Якщо намок ваш мобільний телефон

Ми не випускаємо наші телефони з рук. Як наслідок, вони з’являються у ванних, раковинах і навіть унітазах. І не кожен сучасний телефон надійно захищений від вологи. Тому, після того як ваш телефон «поплавав», потрібно швиденько дістати акумулятор і сім-карту та опустити телефон в силікагель або рис на 8-10 годин. Це врятує ваш телефон від смерті і вбереже вас від непередбачених витрат.

Як застосовувати силікагель в побуті: 8 способів
Desiccant silica gel on wooden background

Якщо запотіла фотокамера

Ті, хто займається фотографією або просто дуже часто робить фото, знають, що лінзи наших фотоапаратів можуть запотіти. І це не найкращі умови для нормальної роботи фотокамери. Киньте кілька пакетів силікагелю в фотосумку, і він допоможе швидко позбутися від зайвої вологи у вашій камері.

Усунути запах в спортивній сумці

Всі ми любимо спорт. І багато хто з нас зберігають спортивну форму в спеціально призначеній для цього сумці або рюкзаку. Через пару тижнів активних занять спортом сумка починає неприємно пахнути. Все це через вологу форми і спортивного взуття. Покладіть кілька пакетиків силікагелю в сумку, і проблема буде вирішена.

Догляд за столовими приборами

Ви використовуєте столове срібло? Тоді вам знайоме таке неприємне відчуття, коли ви помічаєте, що ваше срібло потемніло. Все через проклятий процес окислення, для якого вода – найкращий друг. Ви вже здогадалися, що потрібно зробити? Правильно! Кидаєте пакетики в те місце, де зберігаєте столові прилади, і забуваєте про проблему.

Зберігання насіння

Якщо ви займаєтеся садом або городом, то прекрасно знаєте, як важко зберегти взимку насіння сухим. Вони з легкістю вбирають всю вологу, якої так багато в повітрі. Як і у всіх інших випадках, вам потрібно просто зберігати насіння разом з силікагелем.

Запах сирого (вологого) одягу

Часто подорожуєте або катаєтеся в відрядження? І ваші речі не встигають висохнути? Можете їх пропрасувати праскою з вимкненим паром, і вони дуже швидко стануть сухими. Але не повністю. І, як результат, може з’явитися дуже неприємний запах вогкості. Так само, як і у випадку зі спортивними речами, ви можете зберігати ваші речі разом з силікагелем, і запах швидко зникне.

Тепер ви точно не будете більше викидати силікагель, адже ви знаєте стільки способів його використання.