Понеділок , 2 Жовтня 2023
Головна / Поради / Як знайти людину в Мережі за адресою електронної пошти
Як знайти людину в Мережі

Як знайти людину в Мережі за адресою електронної пошти

Не знаєте про людину нічого крім адреси електронної пошти? Не біда, цього цілком достатньо! Прочитайте наше керівництво з пошуку людей в мережі та про те, як знайти людину в Мережі за адресою електронної пошти.

Чортова дюжина PS / 2 конекторів, пучок обрізків Віто пари, дискета на 5,25 “(або дві на 3,5”), відеоплівка із записом виступу Кашпіровського, трохи WD-40  (ніколи не завадить) і гаджет, на який прийшов лист від невідомого відправника –  вариво сучасної Баби-Яги готово! А як інакше, без магії, з’ясувати, хто ж написав вам повідомлення по електронній пошті?

Найчастіше люди, відправляючи вам лист, або свідомо не розкривають свою персону, або банально забувають представитися. А дарма! Адже більш привітне і продуктивне спілкування відбувається між людиною і особистістю, а не людиною і невидимкою. У цій статті я підкажу, як спробувати з’ясувати максимум про відправника-інкогніто за його адресою електронної пошти.

Як знайти людину в Мережі за адресою електронної пошти

Обчислюємо географічне розташування

Інформацію, надану  WolframAlpha, YouGetSignal  і іншими схожими інструментами визначення географічного розташування відправника по IP-адресою, не можна назвати вичерпною.

Як знайти людину в Мережі

Найчастіше ви побачите помилкові або поверхневі результати, наприклад лише країну відправлення. Але спробувати щастя все ж варто.

Як знайти людину в Мережі

Як дізнатися айпішник? Якщо ви користуєтеся Gmail, клікніть по кнопці «Ще», розташовану навпроти заголовка листа. Виберіть пункт «Показати оригінал». У відкритому службовому вікні знайдіть рядок «Received: from». IP-адреса у вас в кишені.

Як знайти людину в Мережі

Результати подібних пошуків можуть різнитися залежно від програмного забезпечення, використовуваного при відправці повідомлення, і хитрощів національних інтернет-провайдерів. Загалом, варто спробувати в кожному конкретному випадку і побачити результат.

Пошук по Facebook

Призначена для користувача база Facebook налічує більше мільярда людей, тому велика ймовірність того, що відправник має профіль у цій соціальній мережі. Не всі знають, що Facebook, на відміну від LinkedIn і більшості інших соціалок, дозволяє шукати людей за адресою електронної пошти. Просто вставте адресу в пошуковий рядок, і Facebook негайно вкаже на профіль, якщо він прив’язаний до електронкою.

Знайшли, але профіль малоінформативний? Завантажте фотографію аккаунта в пошук по картинкам Google. Можливо, цей знімок стоїть на аватарці і в інших соціальних мережах, які нададуть вам більшу кількість відомостей.

Пошук по іншим соціальним мережам

Що робити, якщо Facebook не дав ніяких результатів або зображення профілю не є фотографією власника аккаунту? Копати по іншим соціальним мережам!

Ви можете подивитися на сторінку KnowEm.Як знайти людину в Мережі Веб-інструмент дозволяє швидко дізнатися, в яких сервісах вже використаний той чи інший нікнейм. Наприклад, якщо вам прийшов лист від NameSurname@gmail.com, можна припустити, що комбінація букв і цифр до символу «собаки» використовувалася і при реєстрації в соціальних мережах. Тому варто спробувати пошук NameSurname.

Користувачі Chrome можуть встановити Vibe. Розширення виводить «картку» людини при наведенні курсору на його адресу електронної пошти. Результати пошуку Vibe можуть видати гору інформації або засмутити її повною відсутністю.

Пошук по спеціалізованим сервісам

Нарешті, якщо всі спроби виявилися марними, можна звернутися до спеціалізованих сервісів пошуку людей в Мережі. Наприклад, Spokeo або Pipl . Обидва сайти дозволяють виконувати запити за адресою електронної пошти, але більшу базу має Spokeo.

знайти людину

Однак важливим є те, що дані, що подаються Spokeo, доступні лише після оплати тарифу користування.

знайти людину

Важко уявити, чим вас повинен зацікавити відправник листа, щоб ви виклали $ 4 за посилання на його персону в Мережі.

Як знайти людину в Мереж: Висновок

Швидше за все, запропоновані сервіси та методи допоможуть вам скласти більш детальне уявлення про свого співрозмовника. Чому «швидше за все»? Тому що трюки спрацюють лише для тих адрес пошти, які вже «засвітилися» в Мережі.

А які поради ви можете запропонувати, як знайти людину в Мережі ?

5 1 голос
Рейтинг статті

Check Also

анонімность в мережі

Як стати анонімним в мережі Інтернет, чи можлива анонімність в мережі?

Епоха вседозволеності і анархії в мережі стрімко добігає кінця. Нові порядки треба зустрічати підготовленим і …

Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x